Комплексне рішення

Компанія «Модерн Пак» надає комплексні послуги з пакування, транспортування та презентації продукту. Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий комплекс послуг та високий рівень обслуговування. Вся продукція компанії виготовляється із закордонної та вітчизняної високоякісної сировини. Наш асортимент пакувальної продукції та комплектуючих до упаковки – різних варіацій, об’ємів та розмірів.

Список продукції, що виробляє та постачає компанія «Модерн Пак» на кожному новому етапі розширюється, ми прагнемо вдосконалювати ринок сучасним підходом до створення нових продуктів та оптимізації вже наявних. Індивідуальний підхід до кожного покупця дозволяє нам максимально задовольнити потреби клієнтів стосовно асортименту, якості та співпраці.

Доставка та сервіс

Велика площа складських приміщень забезпечує постійну наявність всього асортименту продукції, що зумовлює вчасні поставки пакувальних матеріалів  нашим клієнтам. Підприємство має власний автопарк автомобілів для перевезення вантажів, що дає змогу організувати своєчасну доставку продукції у будь-який населений пункт України. Також, доставка продукції по Україні здійснюється за допомогою послуг транспортних перевізників «Делівері», «МістЕкспрес» та «Нова Пошта».

Гарантія якості продукції

Ми надаємо безкоштовне тестування продукції, яку Ви використовуєте на даний момент (тобто Ви передає нам свій ролик скотчу або стрейчу, – ми перевіряємо його параметри і повідомляємо Вас про фактичні показники). Також, разом з Вами ми тестуємо нашу продукцію у Вас на виробництві та враховуємо всі Ваші потреби та зауваження.