Сучасна, прогресивно-розвиваюча українська компанія «Модерн Пак» – входить до групи компаній UGPS (Ukrainian Green Packaging Solutions), яка надає комплексні послуги з пакування та презентації продукту.
Наша компанія вже більше 3 років пропонує кращі рішення для клієнтів в області упаковки. Підвищуючи технології та обслуговування, ми розвиваємо індустрію упаковки не тільки на території України, а й за її межами.
Наша місія – бути на крок попереду, використовувати новітні світові тенденції та надихати працівників на досягнення спільної мети – створити команду ефективних, орієнтованих на результат виробників пакувальної продукції, а гарантований сервіс та технічна підтримка допоможуть вирішити будь-які питання у процесі реалізації проектів.
Ми орієнтовані на споживача, що передбачає спрямування всіх зусиль і рішень підприємства на задоволення потреб, що виникають на ринку.
Об’єднавши зусилля «Модерн Пак» забезпечує конкурентоспроможні переваги, швидко впроваджуючи в життя унікальні перевірені рішення та сервісне забезпечення в області виробництва упаковки.

Група компаній “UGPS”

Починаючи з 2015 року компанія «Модерн Пак» входить в групу компаній UGPS (Ukrainian Green Packaging Solutions) – це потужний альянс 5-ти компаній-партнерів: “Галпак”, “Інтер-Пак”, “Ужкартон”, “Дамар”, які доповнюючи одне одного, на основі єдиної мети, компанії діляться досвідом, знаннями та реалізують свій потенціал у сфері упаковки, друку та комплектуючих пакувальних матеріалів.
«Модерн Пак» спільно з групою компаній “UGPS” впровадили “зелену концепцію споживання”. Механізм такої концепції полягає в налагодженні системи збору та закупівлі вторинних пакувальних матеріалів і макулатури, які залишаються в процесі діяльності виробництва тари та упаковки з подальшою переробкою та повторним використанням. Такий підхід на сьогоднішній день є привабливим з точки зору піклування про стан екології навколишнього середовища в контексті виробництва картонно-паперової тари, упаковки та комплектуючих пакувальних матеріалів.

Наші клієнти

є для нас цінним джерелом натхнення, досвіду та надихаючою платформою для створення кращого і якіснішого продукту. Ми намагаємося впроваджувати концепцію комфортного взаємно-робочого бізнес-клімату, де враховується етика спілкування, відкритість, взаємопідсилення та розуміння.